English (United States) Čeština (Česká Republika) 23. února 2019 Zaregistrovat se  |  Přihlásit se
img
   Minimalizovat
img
img

Mediamesh® mediální fasáda s vysokým výkonem
   
Mediamesh® je pantentovaný systém pro medializace velkých fasád. Systém byl vyvinut GKD - Gebr. Kufferath AG a naším kooperujícím partnerem ag4 media facade GmbH.

Mediamesh® nabízí architektům, investorům a majitelům budov velké spektrum nových architektonických možností - budovy je možné medializovat a rozšířit tak jejich dynamickou dimenzi. Fasáda osazená Mediamesh® dokonale podporuje architektonický koncept budovy a vytváří možnost, fasádu v průběhu času dále rozvíjet a udržovat tak její aktuálnost. Investoři a majitelé budov mohou pomocí Mediamesh® jedinečným způsobem zhodnotit reklamní potenciál mediální fasády.

Mediamesh® je ve své podstatě tkanina z nerezové oceli se zapletenými LED profily. LED profily poté reprodukují na fasádě obraz. Na fasádě mohou být zobrazovány kromě grafik, textů a videí, také živé přenosy ve vysokém rozlišení.

Ve srovnání s tradičními systémy je Mediamesh® transparentní, nezakrývá pohled na fasádu budovy. Díky tomuto není "ztracena" architektura samotné budovy a ve vypnutém stavu je Mediamesh® harmonickou součástí architektonického projektu a může sloužit jako například protisluneční fasáda.

Mediamesh® se vyznačuje výjimečným designem a je vždy flexibilně a individuálně integrován do fasády stávající budovy. Výrobní technologie Mediamesh® umožňují kompletní dodávku připravenou k montáži na určeném místě.

 Vytiskout   
img
img img