19. března 2019 Zaregistrovat se  |  Přihlásit se
img
 Rychlý kontakt Minimalizovat
img
img
tel.: +420 493 573 720
fax: +420 493 573 721
info@kovarna3000.cz

 Vytiskout   
img
img img
img
 Novinky Minimalizovat
img
img

Prohlédněte si vybrané nové projekty ve světě.

 Vytiskout   
img
img img
img
 Home Minimalizovat
img
img

Jakob AG, tradiční švýcarský výrobce nerezových lan, nerezových sítí a nerezových prvků.

Výrobky Jakob jsou v architektuře využívány od výplní zábradlí, přes podpůrné konstrukce pro popínavé rostliny tzv. zelené fasády, až po stavby pavilonů pro šelmy a jiná zvířata v zoologických zahradách. Využití nerezových prvků je neomezené.

Firma Jakob byla založena v roce 1904. Tenkrát se zabývala výrobou konopných lan pro hospodářskou činnost v srdci Švýcarska. Dnes, o dvě generace později, je výrobní program Jakob INOX LINE se svojí širokou paletou renomovaných výrobků zastupován ve více než 50 zemích světa. Výrobky Jakob se vyznačují vysokou životností, funkčností a jednoduchostí montáže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jakob AG, Váš partner pro nerezová lana, nabízí výrobky pro architekturu.

Ve švýcarském Trubschachen vyrábí Jakob AG (Jakob Inox Line) lana a sítě nejrůznějších druhů. U nás naleznete nerezová lana, nerezové sítě, nerezové příslušenství a nerezové komponenty pro téměř všechny možné aplikace, především pro využití v architektuře. Naše nerezová lana a nerezové sítě z takzvané řady INOX LINE, naleznou uplatnění v nejrůznějších oblastech. Například v architektuře v oblastech zazeleňování (zelené fasády) vykazují naše nerezová lana a nerezové sítě jako nanejvýš odolná.

V naší továrně na výrobu lan je každé lano výrobeno v prvotřídní kvalitě, která je garantována našimi zkušenostmi. Zároveň se angažujeme ve vývoji našich lan, sítí, komponentů a příslušenství atd. Jeden příklad za všechno je náš INOX LINE. Výrobky z řady INOX LINE vykazují nejlepší materiálové vlastnosti. Například nerezové lano, jako i nerezová síť a nerezový zátiv z řady INOX LINE je i po letech ve stále bezvadném stavu. Také naše ostatní výrobky, nerezové komponenty, nakovávané a lisované závity, zarážky, napínáky pro treláže (zelené fasády), lana pro architekturu, jsou vyráběny v nejvyšší možné kvalitě. Každý výrobek z naší produkce, od nerezových lan, nerezových sítí, přes nakovávané a lisované závity, napínáky a zarážky, překoná Vaše nároky.

Kategorie "nerezová lana pro architekturu" - INOX LINE - nabízí velkou škálu detailů od: nerezová lan pro architekturu, nerezové sítě, nerezové komponenty, závity, koncovky atd. JAKOB INOX LINE, nerezová ocel pro architekturu, představuje nerezová lana pro treláže (zelené fasády) a další individuální řešení zelených fasad a treláží, jako kompletní sortiment nerezových závitů, koncovek, napínáků a dalších komponentů podrobněji. Všechny otázky na téma lana, s ohledem na konkrétní nerezová lana z programu INOX LINE, Vám rádi kdykoliv zodpovíme. Naše kompetence v lanech, se zřetelem na nerezová lana pro architekturu, Vám jsou kdykoliv k dispozici. Společně pro Vás najdeme správný produkt např. (nerezová lana, nerezové sítě, nakováváné koncovky, lisované koncovky, nerezové komponenty atd.)!

 Vytiskout   
img
img img